Wspólnie zadbajmy o Twoje zdrowie!

Gabinet regulacji masy ciała i żywienia w sporcie
lek. med. Ewa Stasiakowska-Grochowska / Tel: +48 602 644 558 / e-mail: ewa.s.grochowska@gmail.com
mgr Ewa Gaczyńska / Tel: +48 602 460 064 / e-mail: gaczynska.e@gmail.com
ul. Puławska 255a, Warszawa

 

Regulacja masy ciała

 

Zapewniamy profesjonalny i zdrowy dla organizmu program odżywiania dla osób pragnących zarówno schudnąć jak i przybrać na wadze. Dietę ustalamy w oparciu o badania lekarskie pacjenta oraz jego indywidualne potrzeby i preferencje. Bezpieczeństwo naszych programów zapewnia stała współpraca pomiędzy lekarzem a dietetykiem.

Powrót do strony głównej

Dietetyka sportowa

 

Oferujemy dietetyczne wsparcie sportowców wyczynowych i osób o zwiększonej aktywności fizycznej. Doradzamy w zakresie żywienia przed, po i w trakcie treningów, w czasie regeneracji powysiłkowej, a także odżywiania w okresie startów w zawodach. W razie potrzeby ustalamy też odpowiednią suplementację dla sportowców.

Powrót do strony głównej

Żywienie osób aktywnych fizycznie

 

Ustalamy diety dla osób trenujących amatorsko oraz aktywnych fizycznie. Pomagamy w uzyskaniu pożądanej masy ciała i zdrowej, sportowej sylwetki. Proponujemy takie strategie dietetyczne, które pozwolą zmaksymalizować efekty treningowe przy jednoczesnej trosce o zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów.

Powrót do strony głównej

Dietoterapia chorób metabolicznych

 

Specjalizujemy się w prowadzeniu pacjentów z zaburzeniami metabolicznymi oraz wymagającymi interwencji dietetycznej. Poprzez redukcję masy ciała pomagamy w leczeniu takich chorób jak cukrzyca, choroby układu krążenia, otyłość, insulinooporność, zespół jelita wrażliwego, hipercholesterolemia i innych zaburzeniach metabolicznych towarzyszących tym chorobom.

Powrót do strony głównej

Poradnictwo dietetyczne

 

Dzielimy się naszą wiedzą o zdrowym stylu życia. Przedstawiamy fakty i obalamy mity związane z trendami w odżywianiu. Swoją wiedzę opieramy na wiarygodnych badaniach naukowych i długoletniej praktyce. Prowadzimy wykłady i warsztaty z zakresu zdrowego żywienia dla osób dorosłych i dzieci.

Powrót do strony głównej

Medycyna sportowa

Oferujemy badania sportowo-lekarskie dla celów orzeczniczych. Orzeczenia wydajemy do wszystkich dyscyplin sportowych na podstawie badania lekarskiego oraz badań dodatkowych ujętych w rozporządzeniu Ministra Zdrowia.

Powrót do strony głównej